Niesmak po Mistrzostwach Świata w piłce nożnej 2018 w Rosji na pewno pozostał w wielu z nas. Polscy piłkarze mają szansę na rekompensatę, a my na kolejne emocjonujące mecz, które oczywiście warto obstawiać. Postaw na pierwszy mecz Polaków z Włochami, a otrzymasz od LV BET bonus do 200 zł.

To oczywiście bonus na konkretne zdarzenie. Najwyższy bonus od LV BET otrzymasz rejestrując się przez nasz link. Dzięki kodowi bonusowemu LV BET dostaniesz na start więcej niż w standardzie.

 Sprawdź bonusy u bukmachera LVBET

Sprawdź bonusy u bukmachera LVBET

Bonus na mecz Włochy – Polska

Postaw depozyt za minimum 25 zł. Otrzymasz bonus w wysokości 2% od wpłaty. Wybierz na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus” i aktywuj go. Bonus z mnożnikiem równy jest x25. Twój kurs całkowity zostanie tym samym pomnożony 25 razy. Dzięki temu możesz otrzymać nawet 200 zł dodatkowo na zakład.

Powiedzmy, że wpłacisz 200 zł. Otrzymasz bonus 4 zł. Stawka to 3,52 zł, a kurs całkowity 2.50. Mnożnik wynosi x25, a więc kurs końcowy na kuponie to 62,5 (2.50 x 25), tak więc wygrana wyniesie 220 zł.

Pamiętaj, że musi to być zakład kombi z min. 3 zdarzeniami na kuponie i min. kursem całościowym 2.50, a na każde zdarzenie 1.25. Nie są uwzględniane zakłady na zdobywcę bramki czy handicapy.

Kwotę bonusu musisz obrócić 3 razy po kursie min. 2.0. Bonus będzie dostępny w dniu 9 września 2018 do godz. 23.59 jak tylko zalogujesz się na konto gracza i będzie aktywny 30 dni od momentu jego przyznania.

Liga Narodów w LV BET

Bukmacher LV BET przygotowuje promocje na wszystkie ważne wydarzenia. Zwłaszcza z udziałem Polaków. Na mecze grupowe polskiej reprezentacji na Mundialu obniżał podatek na zakłady i dorzucał bonus do wygranych. Nie inaczej jest w przypadku Ligi Narodów. Możemy być pewni, że spotkanie Włochy – Polska nie będzie jedynym objętym promocją. Już w październiku czeka nas mecz rewanżowy, a także pojedynek na boisku z Portugalią.

LV BET ma również ciekawą ofertę na zakłady live, łatwo rozliczyć tu kupon, a metody płatności są najlepsze na rynku. Do tego należy dodać oczywiście wysokie kursy i świetną aplikację mobilną.

Bonus 200 PLN na mecz Włochy – Polska w LV BET
4.6 (92.17%) 23 votes