Polscy legalni bukmacherzy nabrali w ostatnich czasach wiatru w żagle, co skutkuje dynamicznym rozwinięciem oferty. Jednym z większych wyzwań stojących przed zakładami sportowymi jest rozwój oferty online, który musi łączyć się z zachowaniem wysokiego poziomu oferty stacjonarnej. Bukmacherzy wciąż zastanawiają się jak połączyć te dwa światy lub też jak przyciągnąć klienta tradycyjnego do Internetu, w który pod względem zakładów wzajemnych ma na pewno ciekawszą propozycję od tej prezentowanej w punkach przyjmowania zakładów. Wydaje się, że nowy pomysł Totolotka idealnie łączy światy zakładów bukmacherskich offline i online. BETSCAN, bo o tym narzędziu mowa to aplikacja łącząca funkcje, które znajdziemy na stronie totolotka, ale przygotowana z myślą, o klientach korzystających z naziemnych placówek Totolotka. Czym jest BETSCAN i jakie funkcje znajdziemy w tej aplikacji ? O tym w kolejnych akapitach.

Główne funkcje aplikacji

Aplikacja Totolotka składa się z trzech kluczowych elementów. Pierwszą z nich jest funkcja SKANUJ KUPON, dzięki której gracz będzie mógł sprawdzić status swojego zakładu skanując kod QR znajdujący na się na specjalnym polu na kuponie. Drugą możliwością przygotowaną przez Totolotek jest sekcja WYNIKI NA ŻYWO, czyli podgląd aktualnych rezultatów wraz z informacją o aktualnych kursach na wydarzenie. Oprócz tego użytkownik będzie miał możliwość sprawdzenia nadchodzących wydarzeń. Trzeci element to gry zręcznościowe 3D. Wybierając ikonę pada, użytkownik zostanie przeniesiony do zakładki z grami. Jedną z dostępnych gier będzie m.in. symulator koszykówki, w którym celem będzie oddanie jak największej liczby celnych rzutów za 3 punkty.

Mariusz Rzeczkowski, Dyrektor ds. Marketingu w Totolotku.

Aplikacja BETSCAN została stworzona głównie z myślą o graczach, którzy na co dzień korzystają z naziemnych punktów przyjmowania zakładów. W ciągu kilku sekund mogą oni sprawdzić wyniki wydarzeń sportowych i swoich wydrukowanych kuponów, wejść do rywalizacji o nagrody i zagrać dla przyjemności w gry sportowe na swoim smartfonie

Nagrody dla użytkowników

Głównym plusem aplikacji jest jednak możliwość wygrania nagród. W BETSCAN możesz zdobyć wirtualne punkty za systematyczne korzystanie z aplikacji m.in. za skanowanie kuponów, za zdobycie mistrzostwa w grach. Najlepsze pięć osób każdego miesiąca nagradzanie będzie punktami w programie Bet Club, a zwycięzca dodatkowo otrzyma tablet. BETSCAN można również połączyć z kontam na Facebooku i dzielić się swoimi osiągnięciami na swojej tablicy. Za to również będą przyznawane punkty wliczane do klasyfikacji.

Nie masz konta w Totolotku ? Sprawdź co otrzymasz za założenie z kodem promocyjnym

Nowi użytkownicy Totolotka mogą liczyć na specjalne traktowanie, a wszystko za sprawą kodu promocyjnego MAXBONUS, który aktywuje najwyższy pakiet promocyjny dla nowozarejestrowanych. Klikając w poniższy baner przejdziesz do specjalnej strony rejestracyjnej. Wypełnij wszystkie niezbędne pola, a w miejscu na kod promocyjny wpisz MAXBONUS. Dzięki temu otrzymasz 25 PLN freebetu oraz 550 PLN od pierwszego depozytu. O tym jak wygląda proces rejestracji w Totolotku, piszemy w tym miejscu. Natomiast jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie tego bukmachera przejdź do recenzji przygotowanej przez nasz zespół.

 Utwórz nowe konto z kodem MAXBONUS i odbierz ekskluzywną ofertę powitalną!

Utwórz nowe konto z kodem MAXBONUS i odbierz ekskluzywną ofertę powitalną!

BETSCAN nowa aplikacja od Totolotka
4.5 (90%) 10 votes