“Mówiłem, że załatwię” – reklamuje aplikację LV BET na system iOS ambasador marki – Zdzisław Kręcina. I faktycznie. W LV BET można korzystać z aplikacji mobilnej w opcji Android i iOS, czyli smartfony i iPhony.

Dzięki aplikacji możesz skorzystać z wielu funkcji, o których za chwilę napiszemy. Możesz także dokonać rejestracji. Najwięcej korzyści na start przyniesie Ci rejestracja z naszym LV BET kodem promocyjnym. Wystarczy, że klikniesz w nasz link, który przeniesie Cię do lepszej promocji. Stamtąd możesz już bezpośrednio się zarejestrować, a kod, który podwyższy Twój bonus powitalny zostanie automatycznie wpisany.

 Zobacz promocje u bukmachera LVBET

Zobacz promocje u bukmachera LVBET

Od kilku miesięcy możemy korzystać z aplikacji bukmacherskiej LV BET przystosowanej na urządzenia z systemem Android. Teraz ten legalny bukmacher wprowadził opcję mobile na systemy iOS, czyli dla posiadaczy iPhonów.

Dzięki temu już każdy gracz może obstawiać zakłady na telefonie czy laptopie. A co zyskuje dzięki aplikacji LV BET? Przede wszystkim dostęp do pełnej oferty na zakłady przedmeczowe i live, ale także na sporty wirtualne. Do tego funkcje Rapid Pay – czyli możliwość ekspresowych płatności, match tracker – czyli wizualizacje na żywo najważniejszych wydarzeń sportowych i cash-out – możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu.

Jak pobrać aplikację LV BET na iOS

Wystarczy, że ściągniesz ją ze sklepu App Store. Znajdź aplikację LV BET za pomocą wyszukiwarki. gdy pojawi się na Twoim ekranie telefonu kliknij w “pobierz”, a po chwili będziesz mógł z niej korzystać w pełnej okazałości.

Co nowego w LV BET

Oprócz wprowadzenia aplikacji mobilnej na iOS bukmacher LV BET nie próżnuje też jeśli chodzi o ofertę na zakłady online. Przygotował cały pakiet promocji na Ligę Polską, Angielską, czy SuperPuchar Europy. Można skorzystać z oferty na obniżony podatek czy zakład bez ryzyka. Nie zapominajmy oczywiście o bardzo wysokich kursach, łatwych płatnościach i przyjemnej obsłudze klienta.

Aplikacja mobilna iOS w LV BET. Obstawiaj zakłady na telefonie
4.6 (92%) 20 votes