Anglia – Brazylia – Kursy Bukmacherskie

Listopadowy kalendarz FIFA obfituje w szereg bardzo ciekawych meczów towarzyskich. Kolejnym hitowo zapowiadającym się spotkaniem jest mecz Anglii z Brazylią na stadionie Wembley w Londynie o godz. 21:00 14.11.2017r. Obydwie drużyny liczą na udany występ na mundialu w Rosji po latach posuchy na arenie międzynarodowej. Mimo iż obydwa zespoły bez większych trudności awansowały na ten turniej, to osiągnęły to w nieco innych okolicznościach i z rywalami na różnym poziomie. Chociaż ich najbliższe spotkanie będzie zwyczajnym spotkaniem testowym, to mecz z pewnością będzie stał na wysokim poziomie, ponieważ spotkają się drużyna z kraju będącego ojczyzną piłki nożnej z drużyną, która zdobyła najwięcej tytułów mistrzowskich.

Anglia vs. Brazylia: Kursy legalnych bukmacherów online

Nim zajmiemy się analizą spotkania, najpierw dowiedzmy się gdzie najbardziej opłacalne jest stawianie na dany rynek. Pod uwagę wzięliśmy 4 typy zakładów: 1X2, bramki poniżej i powyżej, dokładny wynik i czy obie drużyny strzelą.

Klasyczny zakład 1X2 wraz z podpórkami

Poniższa tabela przedstawia najwyższe kursy na zakłady typu zwycięstwo gospodarzy, remis, zwycięstwo gości oraz podpórki 1X i X2.

Anglia (1)Remis (X)Brazylia (2)1XX2
fortuna kursy bukmacherskiefortuna kursy bukmacherskiemilenium kursy bukmacherskiefortuna kursy bukmacherskiefortuna kursy bukmacherskie
4.703.751.772.901.21
Kursy bukmacherskie na główne rynki 1X2 z podpórkami w meczu Anglia – Brazylia (aktualizacja 15:00 14.11.2017)

Legalnym polskim bukmacherem oferującym najlepsze stawki na zwycięstwo Anglików okazał się forBET z kursem 3,85. Jeśli chodzi o remis to najczęściej oferowanym i zarazem najwyższym kursem jest 3,5 oferowane przez forBET, Fortunę i LV BET. Z kolei najlepsze kursy na zakłady z korzystnym rezultatem dla Brazylii znajdziemy w Fortunie. Ich kursy na 2 i X2 wynoszą odpowiednio 1,95 i 1,25. Jeśli chcemy postawić na zwycięstwo Anglii lub remis (1X) to najlepiej jest skorzystać z oferty Totolotka. Bukmacher ten oferuje na ów rynek kurs 1,87.

58%
OBIE DRUŻYNY STRZELĄ GOLA
56%
POWYŻEJ 2,5 GOLA
75%
BRAZYLIA STRZELI PIERWSZA GOLA
58%
BRAZYLIA STRZELI GOLA W PIERWSZEJ POŁOWIE
82%
POWYŻEJ 10 RZUTÓW ROŻNYCH

Kursy 1X2 w STS

Bukmacher STS oferuje o wiele niższy kurs na zwycięstwo Anglików niż np. forBET, a mianowicie 3,47. Jeśli chodzi o remis to oferują przyzwoitą stawkę 3,5. Podobnie jest w przypadku wygranej Brazylii – 1,95. Kursy na rynek 1X i X2 wynoszą u tego bukmachera odpowiednio 1,74 i 1,25, więc ogólnie są całkiem niezłe.

Zakład na ilość bramek poniżej lub powyżej

Kolejnym cieszącym się dużym popularnością typem zakładów są zakłady na +/- ilość bramek. Poniżej przedstawiliśmy kursy na rynki poniżej lub powyżej 1,5 bramki i poniżej lub powyżej 2,5 bramki w meczu.

1.51.52.52.5
fortuna kursy bukmacherskiefortuna kursy bukmacherskiefortuna kursy bukmacherskiefortuna kursy bukmacherskie
1.293.751.921.92
Kursy przedmeczowe na ilość goli (poniżej/powyżej) w meczu Anglia – Brazylia (aktualizacja 15:00 14.11.2017)

Spośród możliwych rynków najwyższe kursy dostępne są na mniejszą ilość bramek. W powyższej tabeli widać, że stawiając u bukmachera Totolotek na maksymalnie jedną bramkę w meczu uzyskamy kurs 4,0. Dużo bardziej prawdopodobny, zdaniem bukmacherów, jest kurs na powyżej 1,5 bramki, który w Fortunie, LV BET i forBET wynosi 1,22. Są to maksymalne dostępne kursy na ten rynek. Ciekawe kursy znajdziemy na rynki powyżej i poniżej 2,5 gola. Najwyższy kurs na poniżej 2,5 bramki dostępny jest w LV BET (2,2). Z kolei najwyższe stawki na +2,5 bramki znajdziemy u pozostałej trójki bukmacherów. Jeżeli interesują Cię kursy na pozostałe rynki poniżej i powyżej, to polecamy zajrzenie na strony internetowe tych bukmacherów lub, jeśli to możliwe, odwiedzenie ich punktów stacjonarnych.

Ilość bramek poniżej i powyżej w STS

Atrakcyjne kursy na powyższe zakłady znajdziemy również w STS. Kursy na poniżej i powyżej 1,5 bramki u tego bukmachera wynoszą odpowiednio 3,8 i 1,25. Z kolei na poniżej i powyżej 2,5 bramki 2,0 i 1,75.

Zakład czy obie drużyny strzelą bramkę

Jako, że zmierzą się dwie mocne drużyny, warto jest wziąć pod uwagę ten rynek. Przyjrzyjmy się więc kursom.

OBIE DRUŻYNY STRZELĄ NIEOBIE DRUŻYNY STRZELĄ TAK
lvbet kursy bukmacherskietotolotek kursy bukmacherskie
1.901.75
Kursy na obie drużyny strzelą gola TAK/NIE w meczu Anglia – Brazylia (aktualizacja 15:00 14.11.2017)

W opcji tej znajdziemy na ogół bardzo ciekawe kursy, szczególnie jeśli chodzi o zakłady na piłkę nożną. Najwyższe stawki na to, że obydwie drużyny strzelą oferują Totolotek i forBET, jeśli jednak uważamy, że sztuka ta nie uda się obydwu drużynom, to najbardziej opłacalna jest Fortuna.

TS – zakład czy obie drużyny strzelą bramkę

STS oferuje bardzo atrakcyjne kursy na obydwie opcje zakładu. Na strzelenie bramek przez obydwie drużyny kurs wynosi 1,70, a na to, że nie strzeli żadna z nich – 2,10.

Zakład na dokładny wynik

Jeden z najtrudniejszych typów zakładów to zakład na dokładny wynik meczu. Bez wątpienia, żeby wytypować dokładny wynik potrzebne jest duże doświadczenie, sporo szczęścia lub po prostu dobry cynk, że obie drużyny ustawiły się na dany wynik 😉 Przyjrzyjmy się kursom na wybrane rynki zakładu dokładny wynik.

1:02:11:11:20:1
milenium kursy bukmacherskiemilenium kursy bukmacherskietotolotek kursy bukmacherskiemilenium kursy bukmacherskietotolotek kursy bukmacherskie
12.0012.007.259.007.25
Kursy przedmeczowe na dokładny wynik w meczu Anglia – Brazylia (aktualizacja 15:00 14.11.2017)

Jak widać na powyższej tabeli, najlepsze kursy na dokładny wynik oferuje bukmacher Totolotek. Nie jest to zaskoczenie, ponieważ można powiedzieć, że ten bukmacher to specjalista o wysokich kursów na trudne zakłady. Jedynym wyjątkiem od tej reguły jest kurs na zwycięstwo Brazylijczyków 0:1. W tym wypadku zdecydowanie najlepiej wypada LV BET. Nie podaliśmy oczywiście wszystkich kursów na dokładny wynik, więc jeśli interesują Cię kursy na inny rezultat to powinieneś sprawdzić oferty na stronach internetowych bukmacherów.

STS – Zakłady na dokładny wynik

STS oferuje bardzo dobre kursy na powyższe rynki. Oto one:

  • 1:0 – kurs 12,0
  • 2:1 – kurs 15,0
  • 1:1 – kurs 7,0
  • 1:2 – kurs 9,0
  • 0:1 – kurs 7,0

Bukmacher ten oferuje szczególnie ciekawe kursy na zwycięstwo Anglików. Przy obstawianiu dokładnego wyniku na zwycięstwo Brazylijczyków można znaleźć dużo korzystniejsze oferty u innych booków.

Mecz Anglia – Brazylia : analiza meczu

Anglia i Brazylia kojarzą się z piłką nożną od wielu dekad. Ich mecze dostarczają ogromnych ilości emocji kibicom, a same reprezentacje składają się z licznych gwiazd futbolu. Drużyny te mają za sobą wiele meczów towarzyskich, jak i meczów o stawkę. We wtorkowy wieczór powinniśmy być świadkami pięknego spotkania obfitującego w liczne sytuacje podbramkowe, rajdy po skrzydłach i dopracowane strzały, szczególnie ze strony Canarinhos. Przyjrzyjmy się co na tę chwilę dzieje się w kadrach obydwu zespołów.

Reprezentacja Anglii

Postaw bez ryzyka na mecz Anglia vs. Brazylia
Postaw bez ryzyka na mecz Anglia vs. Brazylia

Niestety, obecnie reprezentacja Anglii to jeden wielki szpital. W nadchodzącym meczu, podobnie jak w niedawnym spotkaniu z Niemcami, zabraknie wielu czołowych piłkarzy. Nie zobaczymy więc między innymi Harry’ego Kane’a, Harry’ego Winksa, Dele Alliego, Jordana Hendersona i Raheema Sterlinga. Niemniej, ich zmiennicy pokazali w piątkowym spotkaniu z Niemcami, że również potrafią grać na poziomie międzynarodowym i dość niespodziewanie nie przegrali spotkania z mistrzami świata na Wembley – mecz zakończył się rezultatem 0:0, po dość wyrównanej grze.

Skład Anglików na to spotkanie nie będzie zapewne odbiegał od składu z meczu piątkowego. Będzie to po części spowodowane brakiem możliwości zbyt dużej rotacji przez trenera Southgate’a, a także medialnej otoczki wokół tego spotkania. Bez wątpienia w przypadku wysokiej porażki brytyjskie media nie zostawiłyby na reprezentacji i trenerze suchej nitki. Z pewnością będzie to wywierało pewną presję na piłkarzach, jednak już w piątkowym meczu pokazali, że potrafią sobie z nią radzić.

W składzie Anglików na pewno zobaczymy kilku ciekawych i perspektywicznych piłkarzy, między innymi Tammy’ego Abrahama ze Swansea, Erica Diera z Tottenham Hotspur, Marcusa Rashforda z Manchesteru United, czy Johna Stonesa z Manchesteru City. Drużyna ta z pewnością ma przed sobą ciekawą przyszłość, jednak nie wiadomo czy będą gotowi, by pokazać pełnię swoich możliwości już na najbliższych mistrzostwach świata w Rosji.

Reprezentacja Brazylii

Freebet na mecz Anglia vs. Brazylia
Freebet na mecz Anglia vs. Brazylia

Drużyny Brazylii nie trzeba chyba nikomu specjalnie przedstawiać. Od dziesięcioleci cieszą oni kibiców swoją grą, zarówno w piłce klubowej jak i na arenach międzynarodowych. Po ostatnich kwalifikacjach do MŚ można śmiało stwierdzić, że Brazylijczycy podnieśli się po klęsce na Mundialu u siebie i znowu stali się jednym z głównych faworytów do zdobycia tytułu. Brazylijczycy dosłownie rozjechali wszystkich swoich ostatnich rywali, podtrzymując zwycięską passę po zwycięstwie nad Japonią 3:1. Trzeba przyznać, że trener Tite jest pierwszym trenerem od lat, któremu udało się zgrać całą reprezentację i stworzyć z niej doskonale funkcjonujący kolektyw, przed którym drżą drużyny na całym świecie.

W składzie Brazylii z pewnością zobaczymy drużyny z najlepszych zespołów na świecie, m. in. Neymara z PSG, Marcelo z Realu Madryt, Gabriela Jesusa z Manchesteru City, Felipe Coutinho z Liverpool F.C… długo by wymieniać, ponieważ tak naprawdę każdy zawodnik w szerokiej kadrze Brazylii jest gwiazdą w swoim klubie. Przez lata Brazylijczycy nie potrafili odpowiednio wykorzystać swojego potencjału, jednak wszystko wskazuje na to, że mają to już ze sobą i ostrzą sobie apetyty na kolejny, szósty już tytuł mistrzowski.

Typy Bukmacherskie na Anglia vs. Brazylia – co obstawić?

Mecz ten jest z pewnością gratką dla fanów piłki nożnej. Czy pięciokrotni mistrzowie świata podtrzymają w nim swoją zwycięską passę? Bardzo możliwe, że tak właśnie będzie. Trudno jest w tej chwili znaleźć reprezentację, która byłaby w stanie przeciwstawić się tej drużynie. Plejada gwiazd w składzie brazylijskiego zespołu, który portal Transfermarkt wycenia na ponad 670 milionów euro, w końcu zaczęła funkcjonować na poziomie, którego się po niej spodziewano. Brazylijczycy znowu cieszą świat prawdziwą piłkarską sambą i trudno jest wskazać jakikolwiek słaby punkt w tej maszynie.

Z drugiej strony, osłabieni Anglicy pokazali już w meczu z Niemcami, że potrafią oprzeć się najlepszym. Zagrali oni niezłe spotkanie i błysnęli bardzo skuteczną grą w defensywie. Trzeba przyznać, że trener Gareth Southgate, który przecież sam był doskonałym obrońcą, potrafi ustawić defensywę swojego zespołu tak, by nie sposób było się przez nią przedrzeć. Jednak czy tym razem uda im się zatrzymać ataki pięciokrotnych mistrzów świata? Chyba będzie to mało prawdopodobne.

Co więcej, Brazylijczycy o wiele lepiej wypadają w statystykach dotyczących bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi drużynami. Z 25 dotychczasowych meczów wygrywali oni 11 spotkań, aż 10 razy spotkania kończyły się remisem, a jedynie czterokrotnie wygrywali Anglicy. Obydwie drużyny nie grały przeciwko sobie w meczu o stawkę od 15 lat, a ostatnie takie spotkanie wygrali Brazylijczycy.

Podsumowując, faworytem tego spotkania jest z pewnością Brazylia. Mimo dobrej ostatnio formy piłkarzy defensywnych w Anglii, Brazylijczycy powinni raz po raz tworzyć groźne ataki. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że wielu piłkarzy brazylijskiej reprezentacji gra na co dzień w Anglii i są prawdziwymi gwiazdami tej ligi. Tym samym wiedzą czego mogą spodziewać się po przeciwnikach. Brazylia powinna wygrać ten mecz.

Wątpliwe jest również czy Anglikom uda się w ogóle strzelić bramkę. Mimo iż w ofensywie zobaczymy kilku niezłych piłkarzy, m. in. Marcusa Rashforda czy Jamie’go Vardy’ego, to na defensywę Canarinhos może to być po prostu za mało. Dlatego skłaniałbym się ku temu, że Anglicy nie strzelą bramki w tym spotkaniu.

Najbardziej prawdopodobny wydaje się więc wynik 0:2 dla Brazylii.

  • Zakład 1X2: Zwycięstwo Brazylii:  Kurs 1.77 w Milenium
  • Zakład na bramki: Obie drużyny NIE strzelą gola: Kurs 1.90 w Totolotek

Skorzystaj z naszych specjalnych ofert na start

Mecz ten to doskonała okazja do obstawiania, a jeśli chcesz obstawiać mecze, to najlepiej robić to u legalnych bukmacherów online. Jeżeli planujesz założyć konto w Fortunie, Milenium, Totolotku, forBET lub LV BET to najlepiej zrobić to z naszymi kodami promocyjnymi. Dzięki temu zyskasz dodatkowe środki bonusowe, co zwiększy Twoje szanse na wysokie wygrane. Pamiętaj, że bonus powitalny możesz uzyskać tylko raz u danego bukmachera, więc koniecznie bądź na bieżąco z naszymi promocjami.

BukmacherBonus na startJak odebrać specjalny bonus?
Fortuna500PLN 530PLNSPRAWDŹ
LV BET1000PLN 1070PLNSPRAWDŹ
Totolotek520PLN 575PLNSPRAWDŹ
Milenium760PLN 790PLNSPRAWDŹ

Przeglądając tę stronę akceptujesz politykę cookies oraz regulamin strony więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close