Znany na polskim rynku słowacki bukmacher Fortuna, słynie nie tylko z pośredniczenia w zakładach wzajemnych. Poza tą działalnością firma ta angażuje się również w sponsorowanie znanych drużyn i rozgrywek. Do jej partnerów należą Legia Warszawa, a także polska 1. Liga piłki nożnej, czyli tzw. Nice 1. Liga. Co więcej, Fortuna angażuje się również często w akcje charytatywne, a ostatnią z tych inicjatyw połączyła z umową sponsorską wiążącą ją z zapleczem piłkarskiej Ekstraklasy.

 Dołącz do bukmachera Fortuna i zgarnij bonusy

Dołącz do bukmachera Fortuna i zgarnij bonusy

Na czym polega akcja

„Fortuna za strzelone gole” to akcja, która ma na celu zasilenie konta „Szlachetnej Paczki” – znanej inicjatywy mającej na celu wspomaganie najbardziej potrzebujących osób w okresie świątecznym. Jak sama nazwa wskazuje, bukmacher Fortuna oferuje pieniądze na cele charytatywne za każdą bramkę strzeloną w 1. lidze piłkarskiej. Akcja okazała się sukcesem, a piłkarze w ostatniej kolejce pierwszej rundy wyglądali na niezwykle zmotywowanych. Cel był w końcu niezwykle szczytny.

Zarząd bukmachera Fortuna zadecydował, że za każdego strzelonego gola w tej kolejce przeleje na konto „Szlachetnej Paczki” 2000 PLN. Jako, że wpadło łącznie 19 goli w dziewięciu spotkaniach, teoretycznie na koncie tej wspaniałej organizacji charytatywnej powinno znaleźć się 38 000 złotych. Tak się jednak nie stało… Jednak proszę się nie martwić – bukmacher Fortuna zaskoczył po raz kolejny i przekazał fundacji równe 50 000 PLN! Zarząd słowackiej firmy pokazał, że ma wielkie serce nie tylko dla sportu, ale i dla zwykłych ludzi, którzy dzięki nim będą mieli szczęśliwe święta, na które wszyscy, bez wyjątku, zasługują.

Prezes spółki Fortuna Zakłady Bukmacherski, Konrad Komarczuk, wyraził się na temat tej inicjatywy w następujący sposób: „Wraz z władzami Nice 1 Ligi szukaliśmy ogólnopolskiej inicjatywy, która zagwarantuje nam dotarcie do najbardziej potrzebujących w lokalnych społecznościach. Takie warunki spełnia właśnie Stowarzyszenie Wiosna, organizator „Szlachetnej Paczki” i Akademii Przyszłości. Z jednej strony będziemy mogli więc rzeczowo pomóc najbardziej potrzebującym, z drugiej dofinansować rozwój dzieci, które dzielą razem z nami piłkarskie marzenia.”

Trzeba uczciwie przyznać, że Fortuna zdobyła się na piękny gest. Słowacki bukmacher po raz kolejny pokazał ludzką twarz wielkiego biznesu, decydując się pomagać innym, którym los w życiu nie sprzyjał. Nam pozostaje życzyć wszystkim Wesołych Świąt i więcej tak szlachetnych inicjatyw jak ta, a wszystkich czytelników zachęcamy do wspierania „Szlachetnej Paczki”.

Odbierz specjalny bonus dla nowych graczy w Fortunie

Bukmacher Fortuna znany jest w naszym kraju nie tylko z doskonałych usług bukmacherskich ale i ze wspierania polskiego sportu i rodzimych akcji charytatywnych. Pomaga również swoim nowo-zarejestrowanym użytkownikom w wygrywaniu dużych pieniędzy. Fortuna oferuje im wysoki bonus na start, w postaci zakładu bez ryzyka do 120 PLN i bonusu od pierwszej wpłaty w wysokości do 400 PLN. Jeżeli zdecydujesz się na założenie konta w tym serwisie, pamiętaj również o naszych kodach promocyjnych. Dzięki nim zyskasz jeszcze więcej!

Akcja “Fortuna za strzelone gole” bukmachera Fortuna
4.9 (98.67%) 15 votes