Ćwierćfinały Mistrzostw Świata 2018 już w piątek i sobotę, 6 i 7 lipca. Będziecie obstawiać te spotkania? Jeżeli tak, to bukmacher LV BET przygotował na cztery najbliższe mecze wyjątkową promocję, a mianowicie obniżył podatek do 6%.

 Sprawdź ofertę bukmachera LVBET

Sprawdź ofertę bukmachera LVBET

Podatek 6% w LV BET

Promocja dotyczy wyłącznie meczów ćwierćfinałowych na mundialu w Rosji i trwać będzie w piątek i sobotę (6 i 7 lipca) w godz. 16-20. Zakłady z obniżonym podatkiem będzie można stawiać na stronie lvbet.pl, ale również na stronie mobilnej bukmachera oraz w jego aplikacji na telefon.

Stawiając zakład w trakcie trwania promocji, od stawki zakładu odjęta zostanie tylko połowa z dwunasto-procentowego podatku. Jeżeli więc gracz postawi zakład za 100 zł, stawka zakładu (minus podatek) wyniesie 94 zł.

Do promocji zaliczają się zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, a także kupony pojedyncze i kombi (tylko w przypadku gdy cały kupon będzie się składał wyłącznie z meczów Mistrzostw Świata 2018).

Mundial z bukmacherem LV BET

Co jeszcze przygotował LV BET na MŚ w Rosji? Między innymi turniej, podczas którego zbierasz punkty za każdy postawiony zakład. Im więcej trafień, tym wyższa pozycja w rankingu, a im wyższa pozycja, tym wyższe nagrody pieniężne.

Jeszcze inna promocja to Mistrzowski Bonus 250 zł od depozytu, z którego można skorzystać do końca Mundialu 2018. Z pewnością możemy spodziewać się jeszcze innych konkursów, przygotowanych na MŚ w Rosji. LV BET już szykuje specjalną promocję na finał turnieju.

Mecze piłkarskie można też obstawiać korzystając z atrakcyjnego pakietu powitalnego. To oczywiście oferta przygotowana wyłącznie dla nowych graczy. Przy tej promocji warto jednak skorzystać z rejestracji przez nasz link, bowiem automatycznie wpisany zostanie w formularzu nasz specjalny kod promocyjny, który daje Ci jeszcze większe środki do wykorzystania na zakłady w LV BET.

Łap okazje póki gorące i stawiaj zakłady z bonusem i obniżonym podatkiem!

6% na ćwierćfinały Mundialu. LV BET obniża podatek
4.8 (95.24%) 21 votes