Chcesz postawić zakład na pierwszy w tych mistrzostwach mecz Polaków? Zrób to z bukmacherem LV BET, a otrzymasz bonus 20 zł.

 Sprawdź bonusy u bukmachera LVBET

Sprawdź bonusy u bukmachera LVBET

Skorzystaj z dodatkowego bonusu od LV BET

Jeżeli w dniach 15-18 czerwca postawisz kupon kombi na mecze pozostałych grup Mistrzostw Świata 2018 możesz odebrać bonus 20 zł na wtorkowy mecz Polaków.

Przede wszystkim jednak stawka kuponu kombi na mecze mundialowe musi wynosić minimum 30 zł, kurs minimalny 2.00, i minimalnie trzy zdarzenia. Oczywiście kupon ten musi też być wygrany.

Aby otrzymać bonus, minimum 3 selekcje z kuponu muszą być rozliczone jako “wygrane”, żadna nie może być rozliczona jako “przegrane”. Selekcje rozliczone jako “zwrot”, po kursie 1.00, nie biorą udziału w promocji. Bonus na mecz biało-czerwonych zostanie dopisany do Twojego konta we wtorek 19 czerwca do godziny 12.00. Podlega on jednak 3-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1.75.

Promocja potrwa od 15 czerwca od godz. 8.00 do 18 czerwca do godz. 23.59.

Załóż konto w LV BET i skorzystaj z promocji

LV BET przygotował na mecz Polska – Senegal jeszcze jedną promocję. Bukmacher za dwa strzelone przez Roberta Lewandowskiego gole podczas wtorkowego spotkaniu dodaje 50% z wygranego zakładu.

Oprócz tego jest jeszcze mnóstwo ofert na sam Mundial. Jedną z nich jest Turniej MŚ 2018 Rosja, w którym to za każdy postawiony zakład otrzymasz punkty w klasyfikacji i zbierasz nagrody za najwyższe pozycje w rankingu. Możesz też wziąć udział w promocji Król Strzelców MŚ 2018. Za każdą bramkę strzeloną przez wybranego przez Ciebie piłkarza możesz zgarnąć 10 zł. Natomiast gdy postawisz zakład na wybrany mecze MŚ możesz też skorzystać z  mistrzowskiego bonusu w wysokości 200 zł.

Koniecznie też trzeba wspomnieć o mistrzowskiej ofercie powitalnej LVBET. Nowi gracze mogą skorzystać z powiększonego bonusu powitalnego do 1500 zł. A z nami zostanie on powiększony. Zarejestruj się na  stronie bukmachera LV BET z naszym kodem promocyjnym, a otrzymasz powiększony bonus na start.

20 zł bonusu od LV BET na mecz Polska – Senegal
5 (100%) 1 vote