Ale by podeszło teraz takie Dunav Ruse vs Irtyshem Pavlodar lub Dacia Chisinau vs Shkendija Tetovo … chyba tylko jedna osoba mogła tak wczoraj pomyśleć i był nią gracz Totolotka, czyli  jednego z legalnych polskich bukmacherów. Poniżej prezentujemy kupon postawiony w zakładach bukmacherskich Totolotek. Stawka wynosiła zaledwie 25 złotych, a wysokość wygranej to 50.166,60 złotych. Nie ma co ukrywać, że szanse na trafienie tak kuponu akumulowanego są minimalne wg. niektórych wyliczeń prawdopodobieństwo trafienia kuponu z 8 zdarzeniami wynosi 0,02% (oczywiście trzeba brać pod uwagę kursy, więc procent prawdopodobieństwa może się zmniejszyć). Dla porównania prawdopodobieństwo trafienia szóstki w lotto wynosi 0,0000072%. No, ale niektórym się udaje. Szczęśliwemu typerowi gratulujemy, księgowym Totolotka współczujemy.

 Stawka 25 PLN i 8 trafionych typów = wygrana 50 166,60 PLN

Stawka 25 PLN i 8 trafionych typów = wygrana 50 166,60 PLN

Rekordowe stawki na zakłady

Przy okazji warto przypomnieć słynny kupon z zeszłego roku, w którym jeden z użytkowników STS postanowił wytypować zwycięstwo Reprezentacji Polski w meczu z Reprezentacją Niemiec podczas EURO 2016. Stawka wynosiła 95 tys złotych, a ewentualna wygrana dochodziła prawie do pół miliona złotych. Swoją drogą popatrzcie jaką drogę przeszła kadra Adama Nawałki. Jeszcze z zeszłym roku kurs na wygraną Polaków nad Niemcami wynosił aż 5.95. Jesteśmy przekonani, że gdyby mecz był rozgrywany dziś kurs wahałby się w granicach 2.50 – 3.50. W końcu według rankingu FIFA jesteśmy 6 drużyną świata. A na koniec gratulujemy księgowym STS, a współczujemy graczowi, który w zeszłym roku postawił 95 tys złotych.

 Rekordowa wygrana w internetowych zakładach sportowych STS

Rekordowa wygrana w internetowych zakładach sportowych STS

Legalni internetowi bukmacherzy

Powyższe kupony zostały postawione w legalnych zakładach bukmacherskich. Na naszej stronie staramy się przybliżyć legalny rynek zakładów wzajemnych w naszym kraju i uświadamiać graczy, o tym jak unikać nielegalnych stron bukmacherskich. O tym jak rozróżnić podmioty działające z licencją Ministerstwa Finansów od tych bez licencji piszemy w tym miejscu. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda aktualna oferta dla nowych graczy zakładów bukmacherskich sprawdź nasz ranking bukmacherów.

Wygrana 50 166,60 złotych u bukmachera totolotek
5 (100%) 3 votes

Leave a Reply