Rywalizacja w Tour de France zakończy się dopiero za trzy tygodnie, ale już postanowiliśmy zaprezentować nasze typy na wyścig dookoła Francji. Tym bardziej, że do 1 lipca można skorzystać z promocji u bukmachera LV BET, który proponuje zwrot do 100 PLN w przypadku zakładów na zwycięzce TDF 2017więcej informacji w tym miejscu.

Typy na Tour de France

Pierwsze interesujące starcie czeka na nas już pierwszego dnia podczas indywidualnej jazdy na czas. Psychologiczna walka stoczy się przede wszystkim pomiędzy dwoma głównymi fawotrytami do końcowego triumfu – Chistopherem Froome’m oraz Richie Porte’m. Australijczyk podczas ITT na 4 etapie tegorocznego Criterium de Dauphine wyprzedził Froome’a o 37 sekund i sądzimy, że pierwszy etap TdF 2017 również zakończy z przewagą nad Brytyjczykiem. Naszym zdaniem rywalizacja o żółtą koszulkę rozegra się pomiędzy tymi dwoma kolarzami, a sami stawiamy na zawodnika z teamu BMC. Pozostali zawodnicy nie powinni zagrozić wspomnianej dwójce. Zresztą widać to również po kursach, które prezentujemy poniżej.

Rafał Majka kursy bukmachrskie

Polskich kibiców interesuje przede wszystkim forma Rafała Majki. Kursy bukmacherskie nie stawiają naszego zawodnika w gronie ścisłych faworytów do zwycięstwa w TdF, ale wielu ekspertów twierdzi, ze Rafał jest w stanie powalczyć o miejsce na podium 104 edycji Tour de France. Warto również na bieżąco śledzić wyniki, ponieważ – naszym zdaniem – Majkę stać na kolejne zwycięstwo etapowe w Wielkiej Pętli. O formę Rafała raczej się nie martwimy, ponieważ zawodnik z Zegartowic wygrał Tour of Slovenia, czyli wyścig który miał być dla niego próbą generalną przed TdF. Jeśli chcesz obstawić zwycięstwo etapowe Majki to szczególna uwagę zwróć na etapy: 5 lipca – etap 5 (Vittel – La Planche de Belles Filles), 8 lipca – etap 8 (Dole – Station des Rousses), 13 lipca – etap 12 (Pau – Peyragoudes), 19 lipca – etap 17 (La Mure – Serre-Chevalier), 20 lipca, etap 18 (Briancon – Izoard). Oczywiście wszystko będzie zależeć od sytuacji w klasyfikacji generalnej wyścigu i od tego uzależnione są szanse Rafała Majki.

ZawodnikKurs w FORTUNIE
Chris Froome 2.05
Richie Porte – NASZ TYP 2.75
Nairo Quintana 7.50
Alberto Contador 15.00
Fabio Aru 18.00
 Zarejestruj się z kodem promocyjnym FORTUNAVIP

Zarejestruj się z kodem promocyjnym FORTUNAVIP

Typy na Tour de France
5 (100%) 1 vote

Leave a Reply