Rusza 104 edycja Tour de France i z tej okazji LV Bet przygotował specjalną promocję dla osób, które do 1 lipca obstawią zwycięzce wyścigu. Jeśli okaże się, że Twój faworyt nie wygra Touru masz szansę na zwrot stawki do 100 PLN. Tegoroczna edycja zapowiada się na jedną z najbardziej pasjonujących i mamy nadzieję, że emocjami dorówna temu co działo się podczas setnej edycji Giro d’Italia, w której niespodziewanie triumfował Tom Dumoulin.

Największym faworytem Tour de France jest bez wątpienia Christopher Froome, który triumfował już w wyścigu dookoła Francji w 2013, 2015 i 2016 roku. Szczególnie zeszłoroczne zwycięstwo zrobiło wrażenie na osobach zainteresowanych kolarstwem. Froome wraz ze swoim zespołem Sky od samego początku kontrolował wyścig i mimo incydentu podczas wspinaczki pod Mont Ventoux na Pola Elizejskie wjechał w żółtej koszulce lidera. W tym roku Froomowi może zagrozić jego były kolega klubowy Richie Porte, który świetnie pojechał Critérium du Dauphiné 2017 – czyli wyścig uznawany za próbę generalna przed TdF. Kolejnymi kolarzami, w których bukmacherzy upratrują faworytów są: Nairo Quintana (ale trzeba pamiętać, że on ma już w nogach Giro d’Italia), Alberto Contador oraz Fabio Aru (w tym tygodniu został Mistrzem Włoch ze startu wspólnego).

Warunki promocji na Tour de France

W promocji wezmą udział wszystkie zakłady na zwycięzce klasyfikacji generalnej TdF 2017.  Gracz otrzyma zwrot jeśli kolarz wytypowany jako zwycięzca zajmie miejsce na podium (drugie lub trzecie) lub wygra jedna z kategorii (punktowa, górska, młodzieżowa). Minimalna stawka od jakiej będzie dokonywany zwrot wynosi 20 złotych. Jeśli użytkownik zakwalifikuje się do odbioru bonusu pieniądze zostaną przelane na jego konto do 24 lipca 2017 do godziny 17:00. Bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75.

Kod promocyjny LV BET

Jeśli nie masz jeszcze konta na LV BET to możesz je założyć wykorzystując kod promocyjny VIPLB. Za założenie konta możesz otrzymać nawet równowartość 1000 PLN. Więcej informacji o promocji oraz procesie rejestracji znajdziesz w specjalnym artykule, w którym pokazujemy krok po kroku jak zarejestrować nowe konto z wykorzystaniem kodu promocyjnego (kliknij tu aby przejść do artykułu).

 Zarejestruj się w LV BET (rejestracja » kod promocji: VIPLB)

Zarejestruj się w LV BET (rejestracja » kod promocji: VIPLB)

Zwrot do 100 PLN – Tour de France
5 (100%) 2 votes

Leave a Reply