Znajdź się wśród 20 najlepszych graczy typujących zdarzenia w Lidze Siatkówki Kobiet i PlusLigi i wygraj siatkarski bonus. Oferta potrwa do początku maja, a nagrody przyznawane są co tydzień!

 Obstawiaj Ligę Siatkówki Kobiet oraz PlusLigi w LVBET

Obstawiaj Ligę Siatkówki Kobiet oraz PlusLigi w LVBET

Wystarczy, że obstawisz zakład w meczu Ligi Siatkówki Kobiet lub PlusLigi za co najmniej 10 zł – zarówno pojedynczy, jak i kombi.  Minimalny kurs zakładu musi wynieść 1.5. Jeżeli okaże się on zwycięski otrzymasz punkty, które naliczone zostaną jako kurs x stawka x ilość selekcji. W przypadku przegranej jest to stawka x ilość selekcji.

Dwadzieścia osób, które otrzymają najwięcej punktów dostaną bonus w postaci 20 zł bez względu na to jakie miejsce (z tych dwudziestu) zajmą w klasyfikacji LV BET.

Bonus nie jest jednorazowy, można go wygrać co tydzień. Oczywiście, aby tak było co tydzień trzeba brać udział w turnieju i obstawiać nowe mecze siatkówki. Jeżeli wygramy raz nie oznacza to jednak, że nie wygramy i drugi czy trzeci. Punkty są naliczane od każdej środy od północy do wtorku do godz. 23.59. Nagrody tygodniowe będą z kolei dodawane do konta gracza w środy do godz. 17. Również w środy będzie aktualizowana lista wszystkich graczy.

Gdy gracze będą mieli taką samą liczbę punktów wygra ten, który będzie miał większą sumę z wygranych zakładów.

Warunki wypłaty bonusu

Aby wybrać wygrane pieniądze należy należy obrócić przyznany bonus w wysokości 20 zł co najmniej 3 razy po kursie 1.75. Na obrócenie tej kwoty mamy 30 dni od momentu otrzymania nagrody.

Promocja potrwa od północy 28 lutego do 2 maja 2018 roku do godz. 23.59.

Oferta na zakłady bukmacherskie LV BET

LV BET oferuje obecnie kilkanaście zakładów na zdarzenia w ramach Ligi Siatkówki Kobiet i PlusLigi, a łącznie ponad 20 w polskiej lidze i ponad 100 w siatkówce na świecie. Oprócz tego tysiące innych zdarzeń na różne dyscypliny sportowe, a od niedawna także sporty wirtualne. To co charakteryzuje tego właśnie bukmachera to wysokie kursy i limity na zakłady oraz ciekawa oferta zakładów na żywo.

Bukmacher przygotował także znakomity bonus powitalny dla graczy aż do 1000 zł i 20 zł bonusu bez depozytu na start. Dodatkowo z 50 zł od LV BET mogą skorzystać także posiadacze karnetów na mecze wybranych drużyn piłkarskich. Oferta ta, w odróżnieniu od promocji czasowych, obowiązuje cały czas. Oczywiście dotyczy ona nowych graczy, chcących wypróbować profesjonalnego obstawiania zakładów. Pozostali mogą korzystać z atrakcyjnych promocji na topowe wydarzenia, jak wspomniany turniej Ligi Siatkówki Kobiet i Plus Ligi.

Siatkarski bonus 20 PLN w LVBET co tydzień
4.6 (92.73%) 22 votes