Jeśli jesteś użytkownikiem forBET warto, żebyś sprawdził maila, którego podałeś przy rejestracji konta, ponieważ bukmacher oferuje powracającym graczom bonus od depozytu w wysokości 50% do 300 PLN. Akcja promocyjna potrwa do 10 sierpnia i dotyczy zarejestrowanych użytkowników forBET.

forBET – zasady przyznania restart bonus

Po pierwsze sprawdź swoją pocztę e-mail lub sms, ponieważ za pomocą tych narzędzi komunikacji forBET kontaktował się ze użytkownikami, którym przysługuje restart bonus. Tytuł wiadomości przesłanej przez tego legalnego bukmachera to “ Złap bonus 300 zł!”. Jeśli otrzymałeś wiadomość i chcesz dołączyć do promocji powinieneś do końca lipca 2017 dokonać zasilenia konta gracza kwotą o minimalnej wysokości 200 złotych, obrócić jednokrotnie depozytem po kursie minimalnym 1.70 i wysłać maila na adres promocje@iforbet.pl w tytule maila wpisując RESTART BONUS. Minimalna kwota bonusu to 100 złotych, aby ją wypłacić należy obrócić bonus czterokrotnie po kursie minimalnym 2.00. Na pewno ważną informacją dla graczy jest fakt, że gracz może dokonywać dowolnej liczby depozytów, aż do uzyskania bonusu. 

Nowi gracze w forBET – pakiety na start

Nowi użytkownicy mogą liczyć na specjalne pakiety powitalne, które można podzielić na dwa typy: standardowy i specjalny. W standardowej opcji otrzymasz bonus powitalny 100% do 600 PLN, natomiast pakiet specjalny został przygotowany dla graczy, którzy zarejestrują się korzystając z innych kanałów. Jedną z możliwości jest przejście do strony rejestracyjnej forBET z naszej strony i wpisanie w polu rejestracyjnym kodu promocyjnego EXTRABET. Wówczas wysokość oferty powitalnej będzie wynosić 100% do 650 złotych i będzie to najwyższy pakiet  dla nowych graczy. Więcej informacji o rejestracji z najwyższymi korzyściami przedstawiamy w artykule, w którym krok po kroku przedstawiamy jak wygląda proces aktywacji nowego konta w forBET (kliknij tu aby przejść do rejestracji).

 forBET rejestracja - Pakiet Premium (kod promocyjny EXTRABET)

forBET rejestracja - Pakiet Premium (kod promocyjny EXTRABET)

Restart bonus w forBET
4.6 (92%) 5 votes

Leave a Reply