Totolotek SA oficjalnym partnerem Pucharu Polski od sezonu 2017/2018

Totolotek SA oficjalnym partnerem Pucharu Polski od sezonu 2017/2018

Jeden z najlepszych polskich bukmacherów nawiązał współpracę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej i od sezonu 2017/18 będzie sponsorem Puchar Polski. Dzięki tej współpracy Totolotek SA zyska status: “Oficjalnego Partnera Pucharu Polski”. Jest to pierwszy ogólnopolski projekt sponsoringowy tego bukmachera, co sprawia że rozpoznawalność tej marki może być jeszcze większa.

Bonusy na zakłady w Totolotku

Dla osób, które nie znają jeszcze bukmachera totolotek warto przypomnieć, że jest to jeden z najbardziej “szczodrych” bukmacherów, dlatego możemy spodziewać się dodatkowych promocji związanych z Pucharem Polski lub zwiększonych kursów na mecze pucharowe. Dla osób, które jeszcze nie mają konta u tego bukmachera radzimy się spieszyć. Obecnie wciąż funkcjonuje oferta powitalna z bonusem bez depozytu w wysokości 25 zł i bonusem do 1000 zł od pierwszej wpłaty (25 złotych aktywowane jest po wpisaniu kodu promocyjnego MAXBONUS – bez tego kodu promocja wyniesie tylko 20 zł).

Warto również skorzystać z aplikacji mobilnej (dostępna na iOS i Android), dzięki niej zapłacisz mniejszy podatek – wynoszący 6% zamiast standardowych 12% i otrzymasz freebet 5 PLN na darmowy zakład mobile.

Pucharu Polski Totolotek SA oficjalnym partnerem od sezonu 2017/2018
4.8 (95%) 4 votes

Leave a Reply