Obstawiasz i bez względu na to czy trafisz czy nie otrzymujesz za to nagrodę. Dziwne? Nie w Totolotku. Ten legalny bukmacher wprowadza nową promocję, w której gracze będa mieli do podziału 100 000 zł!

 Weż udział w Maratonie Totolotka - pula nagród 100 000 PLN

Weż udział w Maratonie Totolotka - pula nagród 100 000 PLN

Nowa promocja Totolotka została nazwana Maraton. Aby wziąć w niej udział musisz bowiem codziennie przez 27 dni (w dniach od 7 maja do 3 czerwca 2018 roku) zawrzeć przynajmniej jeden zakład z oferty Toto-Mi z kuponem za minimum 10 zł.

Przede wszystkim jednak, aby dołączyć do grona “maratończyków” musisz zalogować się w serwisie. W zakładce “Moje konto” pojawi się przycisk “Promocja Maratonu”. Kliknij go, aby zapisać się do udziału w promocji.

Z nowej oferty Totolotka można również skorzystać w punktach naziemnych bukmachera. Należy jednak obstawić zakłady na kuponie z kartą Bet Club. Nie można jednak łączyć gry w serwisie i w punktach naziemnych. Przed zapisaniem się do konkursu trzeba więc ustalić z jakiej formy będziemy korzystać.

Dobra okazja na dodatkowy bonus

Nowy bonus bukmachera LV BET to kolejna dobra okazja na zyskanie sporych środków bonusowych. Znalezienie się w gronie zwycięzców z pewnością łatwe nie będzie, jednak gra jest z pewnością warta świeczki, tym bardziej, że ilość dostępnych do obstawiania lig, a także stawka minimalna w wysokości 10 PLN mogą zachęcić do gry sporą ilość użytkowników. Szkoda tylko, że jest zaledwie 10 nagród…

Załóż konto w LV BET i odbierz darmowy zakład na start

Jeżeli jesteś fanem obstawiania, który od swojego buka oczekuje przede wszystkim licznych promocji, to oferta LV BET może Cię zainteresować. Buk ten oferuje najwyższy na rynku bonus powitalny, a swoich zarejestrowanym użytkownikom co rusz rozpieszcza nowymi promocjami i konkursami. Dodatkowo, korzystając z kodów promocyjnych możesz zyskać dodatkowe środki bonusowe, a dzięki temu zwiększyć swoje szanse na wysokie wygrane.

Promocja Maraton w Totolotku z pulą nagród 100 000 PLN
4.8 (96.5%) 40 votes