Ciekawą promocję na rozpoczynający się w poniedziałek turniej Roland Garros przygotował LVBET. Jest to swoista liga typerów, w której sumowane są wyniki graczy przez cały turniej. Na szczęście wygrane nie są zależne od wysokości stawki (o ile przekraczają tylko minimalny próg 20 zł).

Zasady Promocji

Za każdy postawiony zakład otrzymujesz jeden punkt do klasyfikacji, za każdy trafiony dwa  z kolei za trafiony kombi z co najmniej dwa zakładami na French Open trzy punkty. Wszystkie one są sumowane podczas trwania turnieju i na koniec gracze otrzymają nagrody w zależności od ilości zdobytych punktów. Minimalna stawka zakładu, która jest wliczana do tego konkursu to 20 złotych. Do promocji wliczają się zakłady z minimalnym kursem 1.5

Co można wygrać?

Nagrody w konkursie nie są powalające, za pierwsze miejsce nagroda to 250 złotych, jednak biorąc pod uwagę schemat promocji oraz tak naprawdę niewielkie środki potrzebne do wzięcia udziału to jest to ciekawa opcja. Szczególnie dla tych osób, które potraktują promocję jako dodatek do stawianych zakładów a nie jako główny cel.

Struktura nagród:

  1. miejsce: Nagroda 250 PLN
  2. miejsce: Nagroda 150 PLN
  3. miejsce: Nagroda 100 PLN
  4. miejsce: Nagroda 50 PLN
  5. miejsce: Nagroda 20 PLN

Po otrzymaniu środków promocyjnych, należy jeszcze obrócić jednokrotnie z minimalnym kursem 1.75.

Promocja LVBET na French Open
5 (100%) 2 votes

Leave a Reply