Od 09 do 25 lutego 2018 roku będziemy świadkami największej zimowej imprezy czterolecia. W tym czasie oczy fanów sportów zimowych z całego świata skierowane będą na południowokoreański Pjongczang, gdzie odbędą się Zimowe Igrzyska. W imprezie tej wezmą udział 92 państwa, z których o 102 komplety medali rywalizować będzie łącznie 2925 sportowców. Tylu szans medalowych nie było jeszcze nigdy. Miejmy nadzieję, że część krążków do domu przywiozą nasi sportowcy. Liczymy głównie na naszych skoczków narciarskich, a przede wszystkim na Kamila Stocha oraz na Justynę Kowalczyk w biegach.

 Sprawdź piłkarskie bonusy u bukmachera LVBET

Sprawdź piłkarskie bonusy u bukmachera LVBET

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczang będą również wspaniałą okazją do obstawiania, nie tylko dla zapalonych fanów sportów zimowych. Doskonale wiedzą o tym czołowi legalni bukmacherzy z LV BET na czele. Przygotował on na tę okazję konkurs z niezwykle atrakcyjnymi nagrodami. Co zrobić by je zdobyć? Zarejestrować się u tego buka i obstawiać ZIO 2018 w ramach promocji „Olimpijska forma w LV BET!”

Dowiedzmy się o niej nieco więcej. Udział w tym konkursie, w sporym skrócie, polega na obstawianiu zdarzeń związanych z Olimpiadą w Pjongczang w dniach od 6 do 25 lutego. Każdy użytkownik serwisu internetowego LV BET kwalifikuje się do udziału w tym konkursie – wystarczy, że obstawia kupony na tegoroczne ZIO. Za każdy wysłany kupon zyskujemy punkty do rankingu, które liczone są na następujących zasadach:

  • Punkty do rankingu przyznawane za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty do rankingu przyznawane za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

Podział nagród z puli 5000 PLN

Pula nagród jest w tym konkursie naprawdę przyzwoita i wynosi aż 5000 złotych. Jest więc o co grać. Nagrody zostaną rozdzielone między 35 według następujących zasad:

  1. miejsce – 1500 złotych
  2. miejsce – 750 złotych
  3. miejsce – 500 złotych
  4. – 5. miejsce – 200 złotych
  5. – 10. miejsce – 150 złotych
  6. – 15. miejsce – 100 złotych
  7. – 35 miejsce – 50 złotych

Nagrody zostaną przypisane do kont laureatów 26 lutego do godziny 17:00. Nie będzie więc potrzeby dłuższego oczekiwania. Bonus należy obrócić jeden raz po kursie 1,75, w ciągu 30 dni od jego otrzymania.

Trzeba przyznać, że LV BET tym razem przebił samego siebie. Konkurs „Olimpijska forma w LV BET” wydaje się jedną z najatrakcyjniejszych promocji tej zimy, a sam LV BET potwierdza, że chce walczyć o pozycję lidera na rynku legalnych polskich bukmacherów. Pozostaje nam życzyć typerom wysokich wygranych, a naszym sportowcom worka medali.

Załóż konto w LV BET i odbierz darmowy zakład na start

Poza promocjami tematycznymi LV BET oferuje również niezwykle atrakcyjny bonus powitalny dla nowych użytkowników, należący do najwyższych na rynku. Jeżeli zdecydujesz się na rejestrację u tego buka, pamiętaj również o specjalnych kodach rejestracyjny. Dzięki nim zyskasz dodatkowe środki na zakłady, a co za tym idzie, Twoje szanse na wysokie wygrane wzrosną,

Olimpijski turniej LVBET – pula nagród 5000 PLN
4.8 (96.19%) 21 votes