W piątek 09 lutego 2018 roku oficjalnie rozpoczęła się największa zimowa impreza czterolecia. Do południowokoreańskiego Pjongczang zjechały tysiące sportowców ze wszystkich części świata, by rywalizować o 102 komplety medali, które rozdane zostaną w 15 konkurencjach olimpijskich. Od wielu miesięcy w mediach podgrzewana jest atmosfera związana przede wszystkim z występem naszych skoczków narciarskich z Kamilem Stochem na czele.

 Promocja! Olimpijska Ofensywa Fortuny

Promocja! Olimpijska Ofensywa Fortuny

Najbliższe dwa tygodnie z hakiem szykują się więc niezwykle emocjonująco, tym bardziej, że poza drużyną Horngachera mamy jeszcze kilka realnych szans na medale. Polscy kibice już rezerwują sobie czas na najważniejsze zawody, a fani obstawiania z wypiekami na twarzach analizują szanse medalowe w poszczególnych konkurencjach. Zimowe Igrzyska Olimpijskie to również szczególny czas dla samych operatorów bukmacherskich, którzy przygotowują na tę okazję ciekawe promocje dla swoich klientów.

W gronie tym nie mogło oczywiście zabraknąć legalnego w Polsce bukmachera rodem ze Słowacji – Fortuny. Jako, że to jedna z najstarszych i najbardziej cenionych firm na naszym rynku, przygotowała ona na tę okazję coś naprawdę specjalnego.

Promocja Olimpijska Ofensywa Fortuny wprowadza dla swoich graczy dodatkowy dreszczyk emocji i daje swoim graczom możliwość rywalizacji między sobą o naprawdę atrakcyjne nagrody. Dla zwycięzców przygotowano więc:

– Za miejsca 1-10: zestawy sponsora technicznego olimpijskiej reprezentacji Polski, firmy 4F. W skład zestawu wchodzą czapka, plecak i torba tej firmy.

– Za miejsca 11-20: podstawowa nagroda pieniężna w wysokości 300 złotych.

– Za miejsca 21-40: nagroda pieniężna w wysokości 200 złotych.

– Za miejsca 41-50: nagroda pieniężna w wysokości 100 złotych.

Miejsce w konkursie wyliczane jest na podstawie punkty, które obliczane są za pomocą wzoru:

suma stawek x suma kursów x suma wydarzeń zawartych w okresie trwania promocji.

Zakłady zawierać można przez stronę internetową eFortuna lub za pomocą aplikacji mobilnej. Ażeby wziąć udział w promocji należy zawrzeć przynajmniej dziesięć zakładów na dowolne wydarzenia zawarte w ofercie po stawce wynoszącej przynajmniej 2 złote i kursem minimalnych wynoszącym 1,60.

 

Jak wziąć udział w Ofensywie Olimpijskiej?

W konkursie biorą udział wyłącznie kupony akumulacyjne i singlowe. Promocja obejmuje zakłady zawarte pomiędzy 09.02 a 25.02 2018 roku. Należy pamiętać, że nie musimy zawierać zakładów wyłącznie na zdarzenia związane z Igrzyskami. Możemy również obstawiać m.in. naszą piłkarską Ekstraklasę, która startuje już w ten weekend, a także jakiekolwiek inne zdarzenia zawarte w ofercie.

Ogólnie konkurs ten to świetna okazja dla wszystkich graczy do spróbowania swoich siły w rywalizacji z pozostałymi użytkownikami serwisu. Na pewno to jedna z ciekawszych promocji tej zimy u legalnych polskich bukmacherów.

Załóż konto u bukmachera Fortuna ze specjalnym bonusem

Słowacki bukmacher to ścisła czołówka wśród polskich buków. Jeżeli chcesz założyć u nich konto, to pamiętaj o wykorzystaniu kodu promocyjnego na 2018. Dzięki niemu dostaniesz dodatkowe środki na zakłady bez ryzyka i bez depozytu, dzięki czemu zwiększysz swoje szanse na wysokie wygrane nie ryzykując!

Olimpijska Ofensywa Fortuny
4.8 (96.67%) 24 votes