Jednym ze sponsorów Jurasa jest firma LV BET i z tej okazji bukmacher przygotował promocję specjalną dzięki której można obejrzeć live stream KWS 39 Colosseum za darmo. Przeciwnikiem Jurasa będzie Rameau Sokoudjou, który polskim kibicom może być znany z KSW 15, KSW 17 i KSW 36. Kameruńczyk był też przez pewien czas posiadaczem pasa w kategorii półciężkiej. W sobotniej walce kursy na Jurasa wskazują, że to jego przeciwnik będzie faworytem.

 Rejestracja LV BET ( kod promocyjny: VIPLB)

Rejestracja LV BET ( kod promocyjny: VIPLB)

zdarzeniekurs LV BET
Zwycięstwo Jurasa 2.25
zwycięstwo Jurasa przez decyzję 5.70
zwycięstwo Jurasa przez KO, TKO lub DQ 3.15
zwycięstwo Jurasa przez poddanie 9.00

Jak obejrzeć KSW za darmo ? (bonus LV BET)

LV BET postanowiło nagrodzić pierwsze 80 osób, które postawią minimum 40 PLN na przynajmniej dwa zdarzenie związane z pojedynkiem Łukasza Jurkowskiego. Minimalny kurs kuponu powinien wynieść 2.00. Następnie należy wysłać numer kuponu na adres pomoc@lvbet.pl wpisując w tytule maila “Voucher KSW”. Pierwsze osiemdziesiąt osób, które spełnią powyższe warunki promocji, otrzyma od LV BET maila z kodem dostępu do platformy KSW Live Stream, gdzie będzie można obejrzeć transmisje gali. Promocje LV BEY trwa do 27 maja do godziny 17:00.

kod promocyjny LV BET

Jeśli nie otworzyłeś jeszcze konta w LV BET możesz wykorzystać kod promocyjny VIPLB podczas rejestracji. Dzięki temu odblokujesz dostęp do wszystkich promocji w tym tej powitalnej, dzięki której możesz uzyskać równowartość 1000 PLN. Więcej o bonusach LV BET dowiesz się przechodząc do artykułu, w którym pokazujemy jak poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny.

Łukasz “Juras” Jurkowski – kursy bukmacherskie + bonus
4.5 (90%) 2 votes

Leave a Reply