W czwartek 17 sierpnia Legia rozpocznie zmagania o fazę grupową Ligi Europy. Dla Mistrzów Polski dojście do tego szczebla rozgrywek to absolutne minimum, którego oczekują właściciele i kibice. Na Legia – Sheriff kursy bukmacherskie prezentują się dość dobrze i przy braku niespodzianki można powiększyć wartość środków na swoim koncie. 

BukmacherZwycięstwo LegiiRemisZwycięstwo Scheriffa
forBET 1.50 4.10 6.25
FORTUNA 1.50 3.90 6.80
LV BET 1.51 4.30 6.50
Totolotek 1.50 4.10 6.25
Milenium 1.52 3.75 6.00

Najlepsze zakłady bukmacherskie na Legia Warszawa – Scheriff Tyraspol

Drużyna Mistrzów Polski od początku tego sezonu nie prezentuje się tak jak do tego przyzwyczaiła nas w końcówce ubiegłego. Wielu kibiców za słabszą formę obwinia politykę transferową, której symbolem stał się Hildeberto, który przyjechał do Warszawy ze sporą nadwagą. Niemniej ostatni mecz dał pewną nadzieję, że legioniści wracają na właściwe tory. Kibiców Legii cieszyć może szczególnie fakt, że jednym z lepszych piłkarzy ostatniej kolejki był Krzysztof Mączyński. Zakładamy, że podopieczni Jacaka Magiery poradzą sobie z mistrzem Mołdawii i obejmą prowadzenie w meczu. Kurs na to, że Legia pierwsza strzeli gola jest dość niski, więc lepiej celować np. w to, że Mistrz Polski będzie prowadził po pierwszej połowie. Podobnym kursem można zagrać dopisując do swojego kuponu zdarzenie Legia strzeli 2-3 bramki. Zwycięstwo Legii w drugiej połowie jest minimalnie mniej warte niż w pierwszej, ale to wciąż ciekawa opcja do wzięcia pod uwagę. Obrona Legii w ostatnich meczach nie prezentuje się najlepiej (do tego doszły problemy związane ze stratą Czerwińskiego), ale naszym typem jest również brak strzelonej bramki przez drużynę Sheriffa.

ZdarzenieKurs
Legia wygra pierwszą połowę 1.93
Legia wygra drugą połowę 1.79
Legia strzeli 2-3 bramki 1.98
Sheriff nie strzeli bramki 2.05

Obstawianie z bonusem

Każdy legalny bukmacher ma przygotowany pakiet startowy dla nowych graczy. U niektórych możesz uzyskać wyższą promocję wpisując kod promocyjny. Aktualne kody promocyjne wszystkich legalnych bukmacherów znajdziesz w zakładce z Rankingiem Bukmacherów (przejdź do rankingu). Jednym z polskich bukmacherów, u którego możesz odebrać najwyższą promocję z kodem jest FORTUNA – oficjalny sponsor Legii Warszawa. Po kliknięciu w poniższy baner przejdziesz do strony rejestracyjnej FORTUNA, aby odebrać 120 złotych zakładu bez ryzyka wpisz w formularzu rejestracyjnym kod FORTUNAVIP. Dzięki temu oprócz wspomnianego najwyższego bonusu na zakład bez ryzyka otrzymasz 100 % do 400 PLN od swojej pierwszej wpłaty. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu kodu promocyjnego przejdź do artykułu, w którym krok po kroku opisujemy proces zakładania nowego konta (przejdź do artykułu).

 Pakiet Premium VIP - 120 złotych + 100% do 400 PLN (kod promocyjny: FORTUNAVIP)

Pakiet Premium VIP - 120 złotych + 100% do 400 PLN (kod promocyjny: FORTUNAVIP)

Legia – Sheriff kursy bukmacherskie
4 (80%) 1 vote

Leave a Reply