Dlaczego warto wpisać kod promocyjny w forBET? Ponieważ kod bonusowy aktywuje specjalną ofertę na start. Zakłady bukmacherskie forBET to jedna z tych firm, u których na rejestrację nie musisz poświęcać dużo czasu. Oprócz tego to jeden z tych bukmacherów, u którego możesz otrzymać bonusy wyższe od standardowych. Wystarczy, że uzupełnisz pole kod promocyjny, w formularzu rejestracyjnym na stronie iforbet.pl, wpisując bonus kod: EXTRABET. Przez proces rejestracji przeprowadzimy Cię krok po kroku pokazując jak poprawnie wypełnić pola i jak sprawić, żeby środki z konta bonusowego były najwyższe z możliwych!

 forBET Kod Promocyjny - Bonus Powitalny 2017

forBET Kod Promocyjny - Bonus Powitalny 2017

0PERCENT
OCENA OFERTY Styczeń 2018

forBET Kod Promocyjny 2018

Typ Bonusu forBET Bonus
forBET Kod Promocyjny: EXTRABET
Za rejestrację: 6% do wgranego kuponu z 3 zdarzeniami
Bonus od wpłaty: 100% do 600 PLN
Darmowy zakład: 50 PLN extra
Cashback: 5% do 700 PLN
AKO friendly: 20 PLN
Bonus 500+: 10% od wpłat, max. 700 PLN
70-lecie Śląska Wrocław – 27.10 do 20.11 70 PLN
Min. wpłata: 1 PLN

Rejestracja nowego konta gracza z kodem promocyjnym: EXTRABET na iforbet.pl zajęła nam łącznie kilka minut. Pamiętaj o przygotowaniu skanów (przód i tył) dowodu osobistego przed rozpoczęciem procesu rejestracyjnego. Oferta internetowych zakładów bukmacherskich na forBET przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Specjalna oferta na start

forBET od początku funkcjonowania serwisu zadecydował, że formularz rejestracyjny będzie kończył się polem, w którym nowi użytkownicy będą mogli wypisać kod bonusowy do forBET.  Kod ma pozwolić na odblokowanie specjalnych promocji przeznaczonych dla wybranych graczy. Jednym z takich kodów mogą posłużyć się czytelnicy naszej strony. Wpisując EXTRABET przy miejscu na kod promocyjny otrzymasz najwyżsy na rynku bonus od pierwszego depozytu – 100 % do 600 PLN i dodatkowe 50 PLN po postawieniu zakładów o wartości 100 PLN. Oprócz tego forBET oferuje 6% do każdego zwycięskiego kuponu, 12% do kuponów z trzema wydarzeniami z kursem minimalnym 2.00, promocję na zakłady akumulowane, promocję 500+ i wiele innych sezonowych akcji. Zakładając konto w tym serwisie z ofertą promocyjną na pewno będziesz usatysfakcjonowany.

Legalni Bukmacherzy Kody Bonusowe 2018

Bukmacher Bonus Powitalny  Kody Promocyjne
Fortuna 120 PLN zakład bez ryzyka + 10 PLN bez depozytu na start + bonus 100% od wpłaty do 400 PLN Sprawdź kod
LVBET 20 PLN bez depozytu na start + 50 PLN darmowy zakład + 1000 PLN do wpłaty Sprawdź kod
Totolotek 25 PLN freebet bez depozytu + bonus 100% od wpłaty do 550 PLN Sprawdź kod

Jak odebrać wyższy bonus powitalny?

Aby zakwalifikować się do otrzymania większego niż standardowy bonusu powitalnego, przejdź do bukmachera forBET klikając w baner promocyjny (lub przycisk) znajdujący się na naszej stronie i wpisz kod promocyjny aktywujący specjalne bonusy. Tylko w ten sposóburuchomisz ekskluzywną premię na zakłady bukmacherskie. Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla pełnoletnich graczy z polski.

Rejestracja konta gracza

Rejestracja na ifrobet.pl to wypełnienie jedynie trzech kart, więc pod tym względem to jeden z mniej skomplikowanych formularzy. Po kliknięciu w nasz link promocyjny przejdziesz bezpośrednio na pierwszą stronę, w której musisz wypełnić pola z danymi logowania. Dane logowania powinieneś zapamiętać lub zapisać, ponieważ będą niezbędne za każdym razem, za którym będziesz chciał wejść na swoje konto i postawić zakład. Pierwsze pole to adres e-mail, którego bukmacher użyje między innymi do tego, aby wysłać Ci potwierdzenie otwarcie konta. Następnie wpisz nazwę użytkownika. Nazwa użytkownika musi składać się z co najmniej czterech znaków. Kolejne dwa pola to miejsce na hasło. forBET bada siłę Twojego hasła – jeśli ta będzie zbyt niska zostaniesz o tym poinformowany komunikatem na stronie i nie będziesz mógł przejść do kolejnej karty. Minimalna liczba znaków w haśle wynosi 8. Jeśli pole po prawej stronie zostanie oznaczone na zielono oznacza to, że Twoje zabezpieczenie jest wystarczające. Następnie musisz zaakceptować regulamin i politykę prywatności. Zgodnie z zapisami ustawy regulamin oraz zmiany w nim muszą zostać zaakceptowane przez Ministra Finansów.

Dane użytkownika forBET

Jedynie obywatele polscy mogą zarejestrować konto na legalnej stronie bukmacherskiej, dlatego przy pierwszym polu nie możesz zmienić kraju i musisz zostawić opcję „Polska”. Kolejne pola uzupełniasz wpisując imię, nazwisko, telefon komórkowy, miasto, adres oraz kod pocztowy. Jeśli posiadasz inny adres zameldowania inny niż adres zamieszkania to doradzamy wpisanie  adresu zameldowania. Ostatnie pole również nie jest wybieralne i jedyną walutą akceptowaną przez forBET jest polski złoty.

 Dokładnie wypełnij formularz rejestracyjny forBET

Dokładnie wypełnij formularz rejestracyjny forBET

Trzecim, a zarazem ostatnim etapem formularza rejestracyjnego jest karta z danymi konta. To najważniejsza część w przypadku zakładania nowego konta, ponieważ od poprawności wypełnienia pól w kroku 3. zależeć będzie wysokość bonusu jaki otrzymasz na starcie oraz aktywacja konta. Na tym etapie ważne jest, żebyś przygotował zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości. Do wyboru masz jedyne paszport i dowód osobisty. Spotykamy się z pytaniami czy zamiast tego można przesłać skan prawa jazdy. Odpowiedź jest jednoznaczna. Jedynymi dokumentami uznawanymi przez zakłady bukmacherskie w procesie rejestracji jest paszport lub dowód osobisty. Każdy legalny bukmacher ma obowiązek zweryfikować Twoje dane z przesłanym przez Ciebie skanem dowodu osobistego. W ten sposób zakłady bukmacherskie upewniają się, że konto będzie prowadzone przez osobę pełnoletnią. Do formularza mówisz również wpisać serie i  numer wybranego przez Ciebie dokumentu. O prawidłowo zamieszczonym skanie poinformuje Cię zielony znak „√” oraz komunikat „OK” po prawej stronie pola. Musisz również pamiętać o wypełnieniu pola z numerem konta bankowego, który służyć będzie do wypłat wygranych.

Pole kod promocyjny w formularzu

Ostatnim polem jest kod promocyjny forBET, o którym wspominamy na początku. W odróżnieniu od pozostałych pól tutaj nie zostaniesz poinformowany o prawidłowym wypełnieniu pola. Niemniej możemy zapewnić, że wpisanie kodu bonusowego EXTRABET zapewnia uruchomienie specjalnej oferty bonusowej o wartości 650 PLN. Dodatkowe 50 PLN dodawane jest od razu po postawieniu zakładów o wartości 100 PLN.

 Wpisz w polu kod promocyjny na forBET: EXTRABET i odbierz wyższy bonus powitalny!

Wpisz w polu kod promocyjny na forBET: EXTRABET i odbierz wyższy bonus powitalny!

Do zakończenia procesu rejestracji pozostało Ci jeszcze zaakceptowanie dwóch oświadczeń. Pierwsze dotyczy transakcji bankowych. Musisz potwierdzić, że pieniądze które wpłacisz na konto nie będą pochodzą z nielegalnych źródeł oraz nie będą wykorzystywane do celów sprzecznych z prawem. W kolejnym oświadczeniu potwierdzasz, że jesteś pełnoletni, a dane które przesłałeś są aktualne, zgodne z prawdą i prawidłowe.Jeśli możesz zaakceptować obydwa oświadczenia możesz zakończyć proces rejestracji klikając w niebieski przycisk zarejestruj się, który znajduje się w prawym dolnym rogu. Na ekranie pojawi się komunikat informujący, że na podany przez Ciebie adres e-mail została wysłana wiadomość.

 sprawdź pocztę i kliknij w link aktywujący konto

sprawdź pocztę i kliknij w link aktywujący konto

Aktywacja konta w forBET

Przejdź na swoją skrzynkę i wyszukaj maila wysłanego z adresu rejestracja@iforbet.pl. w przesłany przez bukmachera link. Tym samym Twoje konto zostało skutecznie założone. Niestety nie możesz od razu zasilić konta i postawić kuponu. Musisz jeszcze poczekać na to aż pracownicy forBET sprawdzą podane przez Ciebie dane z załączonym dokumentem tożsamości. W odróżnieniu od innych legalnych bukmacherów, forBET nie wysyła mailem powiadomienia o aktywacji konta. Z doświadczenia jednak wiemy, że zazwyczaj po ok. 30 minutach możesz korzystać ze swojego konta na pełnych warunkach!

 Weryfikacja adresu email w forBET - kliknij w link aktywujący

Weryfikacja adresu email w forBET - kliknij w link aktywujący

Zaloguj się na swoje konto wpisując nazwę użytkownika oraz hasło. Kliknij w niebieski przycisk „zaloguj”. Aby dokonać wpłaty kliknij w zielony przycisk „Wpłać” znajdujący się w prawym górnym rogu strony głównej. W forBET do wyboru masz dwie formy płatności: dotpay oraz PayU. Obie działają sprawie, więc nie będziemy doradzali, którą masz wybrać. W obydwu przypadkach po kliknięciu w zielone przycisk z napisem „wybierz” wyskoczy pole, w którym powinieneś wpisać kwotę jaką chcesz przeznaczyć na pierwsze zakłady. Pamiętaj, że od wysokości pierwszej wpłaty zależeć będzie kwota bonusu jaką uzyskasz na start, a minimalna kwota depozytu liczonego do bonusu wynosi 20 PLN. Dzięki kodowi promocyjnemu EXTRABET maksymalnie możesz w tej sposób otrzymać do 650 PLN. Klikając „wpłać”, raz jeszcze pojawi się informacja o kwocie, którą chcesz zdeponować. Jeśli zgadza się z tą wpisaną wcześniej kliknij akceptuj. Transakcji zostanie nadany numer ID. Klikając „przejdź do płatności zostaniesz przeniesiony na podstronę dotpay/PayU, na której wybierzesz swój bank. Po zrealizowaniu przelewu i potwierdzeniu wysłanym przez bank pieniądze pojawią się na Twoim koncie (zazwyczaj potwierdzenie transakcji trwa mniej więcej tyle ile podczas zakupów w sklepie internetowym).

Na Twoim koncie głównym saldo powinno wynosić tyle ile zdecydowałeś się przelać ze swojego banku. Natomiast nie martw się o to, że kwota na koncie bonusowym wciąż wynosi 0 PLN. Aby uruchomić konto bonusowe postaw w ciągu 14 dni od dokonania depozytu, minimum dwa różne kupony po kursie minimalnym 1.70. Czas więc wytypować rozstrzygnięcia, żeby odblokować bonus. My obstawiliśmy dwa kupony: 50 złotych postawiliśmy na remis w meczu Real – Barcelona (kurs 3.80) a kolejne 50 złotych na zwycięstwo Legii w meczu z Cracovią (kurs. 2.05). Sprawdź czy skutecznie obstawiłeś mecze klikając w przycisk „moje konto”. Tym samym otworzysz kartę z historią swoich zakładów. Bonus pojawi się na Twoim koncie po zakończeniu spotkań, które obstawiałeś.

Pierwsze logowanie i wpłata

Zaloguj się na swoje konto wpisując nazwę użytkownika oraz hasło. Kliknij w niebieski przycisk „zaloguj”. Aby dokonać wpłaty kliknij w zielony przycisk „Wpłać” znajdujący się w prawym górnym rogu strony głównej. W forBET do wyboru masz dwie formy płatności: dotpay oraz PayU. Obie działają sprawnie, więc nie będziemy doradzali, którą masz wybrać. W obydwu przypadkach po kliknięciu w zielone przycisk z napisem „wybierz” wyskoczy pole, w którym powinieneś wpisać kwotę jaką chcesz przeznaczyć na pierwsze zakłady.

 Szybkie wpłaty - metody płatności w forportfel

Szybkie wpłaty - metody płatności w forportfel

Pamiętaj, że od wysokości pierwszej wpłaty zależeć będzie kwota bonusu jaką uzyskasz na start, a minimalna kwota depozytu liczonego do bonusu wynosi 20 PLN. Dzięki kodowi promocyjnemu EXTRABET maksymalnie możesz w tej sposób otrzymać 650 PLN. Klikając „wpłać”, raz jeszcze pojawi się informacja o kwocie, którą chcesz zdeponować. Jeśli zgadza się z tą wpisaną wcześniej kliknij akceptuj. Transakcji zostanie nadany numer ID. Klikając „przejdź do płatności zostaniesz przeniesiony na podstronę dotpay/PayU, na której wybierzesz swój bank.

 Pierwsza wpłata na forportfel w forBET

Pierwsza wpłata na forportfel w forBET

Po zrealizowaniu przelewu i potwierdzeniu wysłanym przez bank pieniądze pojawią się na Twoim koncie (zazwyczaj potwierdzenie transakcji trwa mniej więcej tyle ile podczas zakupów w sklepie internetowym).

Na Twoim koncie głównym saldo powinno wynosić tyle ile zdecydowałeś się przelać ze swojego banku. Natomiast nie martw się o to, że kwota na koncie bonusowym wciąż wynosi 0 PLN. Aby uruchomić konto bonusowe postaw w ciągu 14 dni od dokonania depozytu, minimum dwa różne kupony po kursie minimalnym 1.70. Czas więc wytypować rozstrzygnięcia, żeby odblokować bonus. My obstawiliśmy dwa kupony: 50 złotych postawiliśmy na remis w meczu Real – Barcelona (kurs 3.80) a kolejne 50 złotych na zwycięstwo Legii w meczu z Cracovią (kurs. 2.05). Sprawdź czy skutecznie obstawiłeś mecze klikając w przycisk „moje konto”. Tym samym otworzysz kartę z historią swoich zakładów. Bonus pojawi się na Twoim koncie po zakończeniu spotkań, które obstawiałeś.

Kod Promocyjny forBET – rejestracja 2018
4.86 (97.14%) 35 votes

Leave a Reply