Otwórz darmowe konto u bukmachera FORTUNA i odbierz najlepszą ofertę na start!

Otwórz darmowe konto u bukmachera FORTUNA i odbierz najlepszą ofertę na start!

0PERCENT
Bonusy
0PERCENT
Kursy bukmacherskie
0PERCENT
Obsługa klienta
0PERCENT
Metody płatności
0PERCENT
Zakłady na żywo

Zakłady bukmacherskie FORTUNA to naszym zdaniem obok forBET najlepszy legalny bukmacher w Polsce. Możemy zagwarantować, że zakładając konto u obu tych bukmacherów otrzymasz dostęp do oferty online stojącej na wysokim europejskim poziomie. Stabilność kapitału zapewnia przynależność do grupy Fortuna Entertainment Group czyli największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne oraz fakt, ze akcje FORTUNY notowane są na GPW. Bukmacher ma też jeden z lepszych wizualnie paneli startowych. O tym jak dużą wagę władze tego bukmachera przykładają do działalności online może najlepiej świadczyć informacja, że FORTUNA jako pierwsza w Polsce oferowała możliwość zawierania zakładów online oraz live. Do tego należy dorzucić jeden z najlepszych bonusów startowych 400 PLN od depozytu i 120 PLN na zakład bez ryzyka. Całkiem dobrze wygląda również oferta aplikacji na smartfony, ale o tym w kolejnych częściach recenzji.

Wielkim plusem FORTUNY jest wygląd strony internetowej. W prawie każdej recenzji bukmacherów funkcjonujących legalnie na rynku online w Polsce mieliśmy problem z wystawieniem dobrej oceny za wygląd i funkcjonalność serwisu. FORTUNA jest w tym przypadku pozytywnym wyjątkiem, jej szata graficzna pod żadnym względem nie odbiega od wysokiego standardu wyznaczonego przez największych zagranicznych graczy. Na starcie otrzymasz najważniejsze informacje dla graczy, czyli wydarzenia dnia, info graficzne o bonusach, o koncie dla lojalnych klientów oraz o aplikacji mobilnej. Tym sposobem FORTUNA uniknęła najpoważniejszego błędu pozostałych legalnych bukmacherów, czyli przeładowania treści na samym starcie.

 Odbierz wyższy bonus na zakład bez ryzyka! (kliknij w baner, aby przejść do rejestracji)

Odbierz wyższy bonus na zakład bez ryzyka! (kliknij w baner, aby przejść do rejestracji)

Bogate są również rynki oferowane przez FORTUNĘ. Na pewno nie będziesz miał problemów ze znalezieniem wszystkich najpopularniejszych rozgrywek, lig i drużyn. Oczywiście nie zabrakło również zakładów specjalnych na wydarzenia pozasportowe takie jak np. rozdanie nagród Grammy czy ceremonia wręczenia Oscarów. Młodszych typerów zadowoli możliwość obstawiania League of Legends i innych e-sportów.

Specjalny bonus powitalny dla nowych graczy

Wraz z FORTUNĄ przygotowaliśmy specjalną promocję dla nowych graczy, którą uruchomisz przechodząc do bukmachera z naszego linku promocyjnego i wpisując specjalny kod rejestracyjny. Dzięki temu staniesz się ekskluzywnym graczem otrzymując bonus wyższy od standardowego. Rejestrując się bez kodu promocyjnego otrzymasz 100 PLN, natomiast z naszym kodem dostaniesz 120 PLN na zakład bez ryzyka. Różnica niby niewielka, ale przy odpowiednim kursie możesz powiększyć znacząco swoją wygraną. To nie wszystkie promocje jakie uzyskasz z kodem bonusowym Fortuna. Do tego dochodzi bonus od Twojego pierwszego depozytu w wysokości 100% do 400 PLN. Promocja z kodem bonusowym Fortuna jest najwyższą na rynku. Poniżej prezentujemy screen z prawidłowo wpisanym kodem promocyjnym oraz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania.

kod promocyjny na 2017 do bukmachera FORTUNA

FAQ Kod promocyjny FORTUNA 

Pytanie: Co daje kod bonusowy FORTUNA ?

Odpowiedź: Dzięki wpisaniu kodu bonusowego FORTUNAVIP dostajesz jako nasz gracz dostęp do powiększonego zakładu bez ryzyka w wysokości 120 PLN (bez kodu 100 PLN), bonusu od depozytu do 400 PLN, a co najbardziej istotne możesz również brać udział w specjalnych promocjach okresowych, które nie są na co dzień dostępne na stronie.

Pytanie: Jak wykorzystać kod FORTUNA ?

Odpowiedź: Wystarczy, że przejdziesz do bukmachera z naszego promocyjnego linku a następnie wpiszesz kod w specjalnym polu podczas rejestracji. Pole z kodem promocyjnym znajduje się na pierwszej stronie rejestracyjnej. 

Aplikacja mobilna

Legalni bukmacherzy powinni brać przykład z FORTUNY w temacie aplikacji mobilnej. Użytkownicy telefonów z systemem Android oraz Apple iOS mogą zainstalować na swoich smartfonach aplikację mobilną, która wyposażona jest we wszystkie niezbędne funkcjonalności. Widać, że zespół bukmachera włożył dużo pracy, aby nawigacja nie sprawiała problemu, a stawianie kuponów było przyjemne. Live Match Tracker pozwala na śledzenie wyniku meczu na żywo wraz z dostępem do zaawansowanych statystyk uwzględniających np. asy serwisowe, podwójne błędy serwisowe itp. Aplikacja jest kompatybilna ze smartwatchami, więc jeśli włączysz usługę powiadomień to informacje o kuponach będziesz otrzymywał również na wyświetlaczu bez konieczności wchodzenia do aplikacji. Jeśli chcesz zawrzeć szybki zakład wystarczy, ze przytrzymasz interesujący Cię kurs.

Kursy bukmacherskie

Prowizja bukmacherska w Fortunie jest zbliżona do tej, którą oferują pozostali legalni bukmacherzy w Polsce. Nieco lepsze kursy ma jedynie totolotek – a to i tak tylko na niektóre wydarzenia sportowe. Prowizja wynosi ok. 10% tzn. że w przypadku równych szans drużyn kurs będzie wynosił po 1.80 zamiast 2.00. Jest to raczej europejska średnia. Warto sprawdzać kursy w zakładkach superoferta, hit dnia i pojedynek, ponieważ można trafić tam na najwyższe kursy na rynku legalnych bukmacherów.

Opinie o bukmacherze Fortuna

Fortuna w odróżnieniu do STSów i Totolotka oferuje w dość korzystne rozwiązania pod względem bonusów i kursów bukmacherskich, ale w drugiej części naszej recenzji zdecydowanie odstaje od najlepszych legalnych bukmacherów na rynku. Właśnie te niedociągnięcia spowodowały, że Fortunę umieściliśmy na 3 miejscu naszego rankingu. Naszym zdaniem tego typu oferta obsługi nie powinna mieć miejsca jeśli chce się poważenie wpłynąć na rynek zakładów internetowych, a tym bardziej może okazać się za słaba jeśli do rynku postanowią dołączyć tacy gracze jak bet365 czy williamhill.

Obsługa klienta

W tym miejscu poświęcimy nieco więcej miejsca na ocenę obsługi klienta w Fortunie. Zgodnie z naszym założeniem, podczas pisania recenzji sprawdziliśmy kilka razy jak działa obsługa klienta. Mamy raczej pozytywne opinie o supporcie Fortuny, ale nie jest niestety idealnie. Zdecydowanie zabrakło możliwości kontaktu za pomocą chatu na żywo i możemy skontaktować się jedynie poprzez formularz kontaktowy. Niemniej formularz działa bardzo sprawnie i dostaliśmy kompletne odpowiedzi na zadane przez nas pytania dotyczące stawiania zakładów poza Polską. Za drugim razem zapytaliśmy o obrót bonusem i również otrzymaliśmy prostą i zrozumiałą dla nas odpowiedź. Podobnie jak w przypadku STSów brakuje tutaj tylko kontaktu za pomocą telefonu. Taka opcja jest standardem wśród zagranicznych operatorów więc szkoda, że w tym zakresie Fortuna jeszcze nie dorównała do czołówki europejskich bukmacherów. Naszą uwagę zwrócił bardzo rozbudowany FAQ, w którym na pewno znajdziesz odpowiedzi na większość pytań. Może to zadecydowało o ostatecznym braki chatu live.

Zakłady na żywo

O ile wcześniej napisaliśmy, że szata graficzna to plus Fortuny o tyle szata graficzna zakładów na żywo wciąż pozostawia wiele do życzenia. Zakłady live to niestety kolejny trochę słabszy punkt w ofercie Fortuny. Brakuje tutaj przede większej ilości spotkań transmitowanych na żywo oraz nieco szerszej oferty dostępnych wydarzeń. Przydatną opcją jest multiview, w którym możesz w jednym okienku umieścić kilka wydarzeń. Dzięki temu obstawianie jest znacznie bardziej przejrzyste i wygodne. Na uwagę zasługuje fakt, że w ramach transmisji telewizyjnej masz dostęp do spotkań NBA.

Metody płatości

Najsłabsza część oferty Fortuny to ta dotycząca metod płatności. Na dole strony mamy co prawda znaki wielu banków, za pomocą których możemy wpłacić i wypłacić pieniądze u tego bukmachera lecz próżno tam szukać najbardziej znanych platform płatniczych takich jak skrill, PayU, przelewy24 itp. Konto można doładować tylko za pomocą przelewu bankowego. Większość wpłat jest wprawdzie księgowanych online, ale przydałaby się możliwość dokonania depozytu za pomocą karty kredytowej czy portfela internetowego. Co do księgowania online to funkcjonuje ono tylko w godzinach pracy banku, a niestety część platform bankowych jest wyłączona w godzinach nocnych lub w weekendy (w tym bardzo popularny mBank).

Fortuna Zakłady – Opinie
4.27 (85.37%) 67 votes

Leave a Reply