Florian Mayer – Marin Cilic – Powyżej 34.5 gemów. Kurs 1.89 w LVBET

Całkiem ciekawy pojedynek może nas czekać w drugiej rundzie Londyńskiego Wimbledonu. Naprzeciwko siebie staną Florian Mayer oraz Marin Cilic. Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Chorwat, ale warto przyjrzeć się bliżej obu zawodnikom aby zauważyć, że Niemiec nie jest bez szans.

Mayer zawsze bardzo dobrze spisywał się na trawiastych kortach, w swojej karierze ma naprawdę niezły bilans 35-21 na tej nawierzchni i jeden wygrany turniej. W tym sezonie grał wprawdzie też nieźle. Wygrał 3 pojedynki – 2 w Halle, gdzie zatrzymał go w ćwierćfinale Roger Federer, oraz pierwszy pojedynek z Troickim zakończony ze względu na krecz Serba po pierwszym secie.

Cilic doszedł aż do finału w Queens Clubie, gdzie przegrał z Feliciano Lopezem, z kolei w s’Hertogenbosch zaszedł do półfinału. Dajemy niewielkie szanse Mayerowi na ostateczne zwycięstwo, jednak może się on pokusić o cztery sety lub np. dwa tie-breaki. Linia niezła, kurs też, naszym zdaniem warto brać z niską stawką.