8 maja 2018 został wyemitowany jeden z czterech spotów reklamowych, przygotowanych na zbliżające się Mistrzostwa Świata w Rosji. Pierwszy odcinek nosi nazwę “Powrót Króla”, a cała kampania “Mundial sam się nie wygra”.

 Sprawdź co załatwił Zdzisław Kręcina w LVBET

Sprawdź co załatwił Zdzisław Kręcina w LVBET

Oczywiście bohaterem spotów będzie nie kto inny jak Zdzisław Kręcina, były piłkarz,  działacz piłkarski, kierownik olimpijskiej reprezentacji Polski i były sekretarz Polskiego Związku Piłki Nożnej. Informuje on w filmiku o podjęciu współpracy ze znanym legalnym bukmacherem i w zabawny sposób przedstawia kulisy polskiej piłki nożnej. Scenerią jest apartament Kręciny.

Warto dodać, że nowy ambasador kampanii “Mundial sam się nie wygra” wystąpił w jednej ze scen kultowego filmu “Poranek Kojota”, w reżyserii Olafa Lubaszenki.

Pozdrowienia z Rosji

Drugi spot, który został wyemitowany 15 maja, nosi nazwę „Pozdrowienia z Rosji”. W nowym odcinku Zdzisław Kręcina dzwoni do Władimira Putina, aby załatwić graczom LV BET wyjazd do Rosji.

Co właściwie trzeba zrobić, aby wygrać wyjazd na Mistrzostwa Świata 2018? Jeszcze do 20 maja możesz stawiać zakłady i znaleźć się w gronie szczęśliwców, którzy będą oglądać mundial z bliska.

Dwa kolejne spoty zostaną wyemitowane jeszcze 22 i 29 maja. Cała kampania LV BET potrwa natomiast do połowy lipca. Spoty będzie można oglądać na stronie bukmachera:

lvbet.pl/mundialsamsieniewygra, a także w serwisach YouTube, Facebook i Twitter LV BET.

Kampania LV BET stworzona wraz ze Zdzisławem Kręciną to – jak tłumaczy bukmacher “początek niestandardowych działań marketingowych marki”. Zostaną one rozszerzone na internet oraz media społecznościowe.

LVBET legalny polski bukmacher

LV BET to jeden z najszybciej rozwijających się firm bukmacherskich na polskim rynku. Oprócz możliwości obstawiania zakładów promuje także polski sport. Wspiera m. in. takie zespoły jak: Wisła Kraków, Widzew Łódź, Piast Gliwice czy Wisła Płock.  

LV BET był też partnerem Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn 2017, czyli EUROVOLLEY POLAND 2017. W tym samym roku został też Oficjalnym Partnerem PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet.

Główny obszar działań to oczywiście zakłady wzajemne. Jako legalny bukmacher działa od 2016 roku, a więc stosunkowo od niedawna. Zdążył już w tym czasie znaleźć się w czołówce rankingów najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce.

Wpływ mają na to ciekawe oferty, wysokie kursy, ciekawe zakłady i przede wszystkim najlepszy na rynku bonus powitalny, który wynosi aż 1000 zł. Dodajmy, że dzięki naszym kodom promocyjnym jest on jeszcze bardziej atrakcyjny.

Co załatwił Zdzisław Kręcina w LV BET? #mundialsamsieniewygra
4.76 (95.26%) 38 votes