Do 3 września 2017 możesz odebrać specjalną promocję przygotowaną przez zespół LV BET. Z okazji rozgrywanych w Polsce Mistrzostw Europy w siatkówce LV BET przyznaje bonus ode depozytu do kwoty 500 PLN. Aby dołączyć do promocji musisz założyć lub posiadać konto w serwisie LV BET. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera możesz je założyć wykorzystując specjalny kod promocyjny VIPLB , dzięki któremu otrzymasz najwyższą promocję na rynku.  Za rejestrację z wyżej wymienionym kodem otrzymasz bonus 20 złotych bez depozytu oraz bonus od depozytu o równowartości 1000 PLN.

Warunki przyznania 500 PLN od LV BET

W związku z tym, że większość użytkowników nie czyta warunków promocji postanowiliśmy w tym miejscu opisać najważniejsze zagadnienia z regulaminu. Po pierwsze bonus na mistrzostwa europy działa podobnie jak bonus powitalny o równowartości 1000 PLN, czyli jest przyznawany za pomocą mnożnika kursu. Czyli po dokonaniu minimalnej kwoty depozytu wynoszącej 50 PLN, otrzymasz możliwość skorzystania z opcji “graj z mnożnikiem”, która będzie umieszczona na kuponie. Dzięki temu grając za stosunkowo niską stawkę np. 1 złoty Twój kurs może być nawet trzycyfrowy np. 2,50 x 50 = kurs 125. Drugą istotną wiadomością jest zapis regulaminu, w którym LV BET informuje, że użycie bonusu będzie możliwe jedynie przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu 2.50 (wartość minimalna) oraz o minimalnym kursie zdarzenia 1,25. Regulamin promocji wspomina również o tym, ze kupon z mnożnikiem nie może być postawiony na zakłady specjalne. Promocja trwa do kończy się 3 września o godzinie 23:59. Po tym terminie dokonany depozyt nie będzie wliczał się do mnożnika. Na wykorzystanie środków bonusowych będziesz miał 30 dni. Aby wypłacić środki będziesz musiał obrócić bonus 4-krotnie po kursie minimalnym 2.00 na rynki składające się z zakładów trzydrogowych (1-X-2).

20 PLN dla nowych użytkowników + kod promocyjny

Na początku artykułu wspominaliśmy o promocji dla nowych użytkowników. Jeśli chcesz założyć konto z bonusem bez depozytu 20 PLN kliknij w znajdujący się poniżej baner i w miejscu kodu promocyjnego wpisz VIPLB. Więcej o działaniu kodu i procesie rejestracji piszemy w tym miejscu. 

 Zarejestruj nowe konto z kodem promocyjnym VIPLB

Zarejestruj nowe konto z kodem promocyjnym VIPLB

500 PLN od LV BET na Mistrzostwa Europy 2017
4.7 (93.33%) 3 votes

Leave a Reply